Business angličtina pre dospelých

Tento kurz sa sústreďuje na komunikačné zručnosti

Popis kurzu

Tento kurz je čisto konverzačný a jeho úlohou je zlepšiť vaše rozprávanie a komunikáciu.  V kurze sa hlavne sústredíme  na plynulosť, presnosť a správnosť vyjadrovania.

 

Ľudia majú zvyčajne jasné dôvody zúčastniť sa takéhoto kurzu. Začnú pracovať pre medzinárodnú firmu, ich firma začne spolupracovať  s partnetrom v zahraničí prípadne  ich pracovné postavanie obnáša komunikáciu so zahraničím. Častou príčinou je aj to, že sa niekto  vráti do práce po dlhšej prestávke kedy angličtinu nepoužíval. Pre takéto situácie je náš konverzačný kurz ako stvorený.

 

Radi by sme poprosili záujemcov, aby sa na konverzačný kurz hlásili len ak je ich úroveň angličtiny stredne pokročilá a vyššia. Ak máte akékoľvek pochybnosti o svojej úrovni prihláste sa radšej na normálny kurz v ktorom sa venujeme všetkých zručnostiam a neskôr môžete prejsť na konverzáciu.

 

V našej škole učia rodení obyvatelia UK čo takisto prirodzene prináša viac konverzácie aj do našich všeobecných kurzov.

 

Navyše veríme, že malý počet účastníkov v skupine, maximálne 6,  dáva skvelú možnosť rozprávať a  aktívne komunikovať.  Tento fakt spolu s prístupom  našich učiteľov spoločne vytvára podpornú a  stimulujúcu atmosféru so skupinou podobne motivovaných ľudí.

 

Konverzačný kurz ponúkame v dopoludňajších aj večerných hodinách. V rámci konverzačného kurzu sa dostaneme k témam súvisiacich s najnovšími svetovými udalosťami, vecami súvisiacimi s vašou prácou ako aj situáciami zo života, ktoré sa vás priamo dotýkajú.

 

Kurz bude budovať vašu každodennú funkčnú angličtinu v prirodzených aktivitách, hraním úloh, ale aj pracovnými pohovormi na skúšku.

Kontaktujte nás

  Prepíšte prosím overovací kód
  captcha

  81 EUR

  9 týždňov, 1 vyučovacia hodina (60 min.) za týždeň

  Termín 1.

  Cena zahŕňa aj učebný materiál pre prvý termín trvajúci 9 týždňov.

  81 EUR

  9 týždňov, 1 vyučovacia hodina (60 min.) za týždeň

  Termín 2.

  Cena zahŕňa aj učebný materiál pre druhý termín trvajúci 9 týždňov.

  Ako zaplatiť

  Toggle content goes here, click edit button to change this text.

  Kde získať viac informácií

  Toggle content goes here, click edit button to change this text.

  Mám záujem o osobné stretnutie

  Toggle content goes here, click edit button to change this text.

  Je možná skúšobná hodina?

  Toggle content goes here, click edit button to change this text.

  Náš cieľ

  Našou snahou je vytvoriť v žiakoch pozitívny vzťah k anlickému jazyku, zlepšiť ich existujúcu úroveň. Snažíme sa k učeniu pristupovať s energiou a tvorivo, využívame moderné vyučovacie metódy interaktívneho charakteru a individuálny prístup. Sústreďujeme sa na všetky aspekty jazyka. V menšej miere na gramatiku a písanie ale v prevažujúcej miere na rozprávanie, počúvanie, porozumenie a simuláciu skutočných situácií.

  Kontaktujte nás

   Overenie anti-spam