Lektor Mike Harbottle

POZNAJTE MIKA, NÁŠHO LEKTORA

Niečo o mne

Mike žije a pracuje na Slovensku. Vekovo sa hlavne orientuje na adolescentov a dospelých.

Momentálne učí malé skupiny pre firmy, triedy na jazykových školách ako aj jednotlivcov. Je flexibilný a učebné metódy prispôsobuje požiadavkám študentov. Na Tanečnom konzervatóriu Evy Jaczovej pripravuje skupinu študentov na Maturitu a štúdium v zahraničí. Mike okrem všeobecnej angličtiny, gramatiky a konverzačnej angličtiny venuje veľa času učeniu business angličtiny. V tejto oblasti sa sústreďuje na marketing, projektový management, prezentačné zručnosti a mnohé iné podľa požiadaviek klientov. Jeho študenti boli a sú z mnohých firiem ako Aegon, Eset, AT&T, Siemens, VUB Bank a podobne.

Mike sa narodil a vyrastal v Škótsku , študoval na Univerzite v Abertay, Dundee a má BA (HONS) zo štúdia Medzinárodného marketingu. Kvalifikáciu učiteľa si dokončil na Trinity Tesol a Golders Green College v Londýne. Angličtinu učil v Londýne, taliansku a na Slovensku.

Na Slovesnku je od roku 2006 a pracoval najskôr v Akadémii Vzdelávania s deťmi adolescentami aj dospelými. Učil všeobecnú angličtinu, business angličtinu aj konverzácie a pripravoval študentov na skúšky ako Toefl a Telc. Počas tohto obdobia sa spoznal s Jonathanom a veľmi úzko spolupracovali na príprave nových projektov a súťaží pre deti a teenegerov ako aj na programoch ďalšieho vzdeláviania učiteľov angličtiny.

Napíšte mi ...

  Prepíšte prosím overovací kód
  captcha

  ``What we learn becomes a part of who we are``

  Kathy R. Jeffords

  Náš cieľ

  Našou snahou je vytvoriť v žiakoch pozitívny vzťah k anlickému jazyku, zlepšiť ich existujúcu úroveň. Snažíme sa k učeniu pristupovať s energiou a tvorivo, využívame moderné vyučovacie metódy interaktívneho charakteru a individuálny prístup. Sústreďujeme sa na všetky aspekty jazyka. V menšej miere na gramatiku a písanie ale v prevažujúcej miere na rozprávanie, počúvanie, porozumenie a simuláciu skutočných situácií.

  Kontaktujte nás

   Overenie anti-spam