Kurzy pre dospelých

Kurz 15 týždňov pre dospelých - všeobecný

Popis kurzu

Tieto kurzy používajú komunikatívny prístup sústreďujúci sa na všetky kľúčové zručnosti a osobnú motiváciu. Sústreďujú sa na všetky aspekty jazyka ale hlavný dôraz je na komunikáciu, teda rozprávanie a porozumenie. Naučená slovná zásoba a gramatika sa hneď používa v aktivitách ako hra rolí, skupinové hry, pracovne pohovory na skúšku a pod. Účastníci aktívne a zábavne používajú naučenú angličtinu v nestresujúcom prostredí.

 

Veríme, že maximálny počet 6 ľudí v skupine dáva naozastný priestor pre všetkých, aby mohli rozprávať, spolupracovať a byť počutí. Naši učitelia sú „native speakers “ s dlhoročnou skúsenosťou, ktorí vedia ako stimulovať motivujúcu atmosféru a individuálne každého jednotlivca.

 

Tieto kurzy ponúkame v dopoludňajších aj večerných  hodinách a veríme, že nájdeme  vhodný čas aj pre vás.

 

Pre tieto kurzy používame učebnice zo série Headway vydané Oxford University press. Ponúkame úrovne Takmer začiatočník, Mierne pokročilý, Stredne pokročilý, Vyššie stredne pokročilý, Pokročilý.

 

Ak máte záujem o naše kurzy poprosíme vás, aby ste vypracovali vstupný test, ktorý nájdete na našej webovej stránke pod  Kurzy pre dospelých. Tento test nám pomôže zaradiť vás do správnej úrovne.

 

Počas prvých týždňov vykonávame tiež neformálne testovanie na hodinách a predtým ako sa plne vytvorí dymanika v skupine sami doporučíme zmenu úrovne ak je žiadúca. Je dôležité aby ste boli v tej najvhodnejšej úrovni čo zabezpečí správnu motiváciu a sebavedomie.

 

Knihy Hedway sú overené a často používané v jazykových školách všade vo svete.  Pravidelne sa  vracajú k dôležitej slovnej zásobe a gramatike a uľahčujú tak naozajstné zapamätanie, utvrdenie a používanie angličtiny. Zahŕňajú tiež testové aktivity aby ste si mohli overiť váš naozajstný pokrok.

 

Na našich kurzoch skompletizujeme vždy polovicu učebnice jednej úrovne za jeden školský rok v prípade. Kurz je navrhnutý na  jednu vyučovaciu  hodinu v trvaní 60 minút jedenkrát do týždňa. Celý školský rok trvá od konca septembra do konca júna a obsahuje 30 hodín, po 15 hodín v každom polroku.

 

V prípade záujmu a časových možností celej skupiny je možné mať hodiny dvakrát do týždňa.

Kontaktujte nás

  Prepíšte prosím overovací kód
  captcha

  81 EUR

  9 týždňov, 1 vyučovacia hodina (60 min.) za týždeň

  Termín 1.

  Cena zahŕňa aj učebný materiál pre prvý termín trvajúci 9 týždňov.

  81 EUR

  9 týždňov, 1 vyučovacia hodina (60 min.) za týždeň

  Termín 2.

  Cena zahŕňa aj učebný materiál pre druhý termín trvajúci 9 týždňov.

  Ako zaplatiť

  Toggle content goes here, click edit button to change this text.

  Kde získať viac informácií

  Toggle content goes here, click edit button to change this text.

  Mám záujem o osobné stretnutie

  Toggle content goes here, click edit button to change this text.

  Je možná skúšobná hodina?

  Toggle content goes here, click edit button to change this text.

  Náš cieľ

  Našou snahou je vytvoriť v žiakoch pozitívny vzťah k anlickému jazyku, zlepšiť ich existujúcu úroveň. Snažíme sa k učeniu pristupovať s energiou a tvorivo, využívame moderné vyučovacie metódy interaktívneho charakteru a individuálny prístup. Sústreďujeme sa na všetky aspekty jazyka. V menšej miere na gramatiku a písanie ale v prevažujúcej miere na rozprávanie, počúvanie, porozumenie a simuláciu skutočných situácií.

  Kontaktujte nás

   Overenie anti-spam