Kurzy pre dospelích

Ceny služieb a informácie o kurzoch pre dospelích

Základné informácie

Sme veľmi radi. že naša jazyková škola, Small Danube Language Academy, môže ponúknuť kurzy angličtiny pre dospelých . V našej škole učia dvaja anglickí lektori, ktorí su “Native Speakers” a obaja majú viac ako 10 ročnú skúsenosť s učením angličtiny v UK, zahraničí aj na Slovensku. Kedže počas týchto rokov učili rozličné úrovňe aj typy kurzov môžeme v našej škole ponúknuť taký široký záber s vysokou kvalitou. Ponúkame Všeobecnú angličtinu pre dospelých na všetkých úrovniach, Anglickú konverzáciu aj Business angličtinu.

 

Všetky kurzy sú vo vysokej kvalite a sú pre študentov výzvou zároveň však ponúkajú individuálny prístup, ktorý zaručuje napredovanie každého jednotlivca. Pozrite sa prosím na referencie našich bývalých študetov na našej webovej stránke, ktoré reflektujú úroveň, kvalitu a dynamiku našej práce.

 

Naši lektori veľmi blízko sa poznajú a aktívne spolupracujú. Pravidelne sa stretávajú a spoločne pripravujú študijné materiály a aktivity.

 

Nech sa prihlásite do ktoréhokoľvek z našich kurzov naša hlavná sústredenosť bude na aktívne a zároveň správne používanie angličtiny. Zo srdca veríme, že používanie naučených vecí každým jednotlivcom v simulovaných alebo reálnych situáciách a skutočne individuálny prístup je odpoveďou na to aby sa vaša angličtina zlepšila. Veríme , že vieme ako na to. Dúfame, že si u nás vyberiete kurz vhodný práve pre vás

Business kurz pre dospelých

Tento kurz sa sústreďuje na komunikačné zručnosti, ktoré potrebujete trénovať alebo zlepšovať v oblasti obchodnej a firemnej angličtiny

Viac Informácií

Konverzačný kurz pre dospelých

Tento kurz je čisto konverzačný a jeho úlohou je zlepšiť vaše rozprávanie a komunikáciu

Viac informácií

Všeobecný kurz pre dospelých

Tieto kurzy používajú komunikatívny prístup sústreďujúci sa na všetky kľúčové zručnosti a osobnú motiváciu

Viac informácií

Kontaktujte nás pre viac informácií

  Prepíšte prosím overovací kód
  captcha

  Náš cieľ

  Našou snahou je vytvoriť v žiakoch pozitívny vzťah k anlickému jazyku, zlepšiť ich existujúcu úroveň. Snažíme sa k učeniu pristupovať s energiou a tvorivo, využívame moderné vyučovacie metódy interaktívneho charakteru a individuálny prístup. Sústreďujeme sa na všetky aspekty jazyka. V menšej miere na gramatiku a písanie ale v prevažujúcej miere na rozprávanie, počúvanie, porozumenie a simuláciu skutočných situácií.

  Kontaktujte nás

   Overenie anti-spam